Tikkurila Taika Glow – fluorescencyjny laserunek

Maluj SamLeave a Comment

Tikkurila Taika Glow to nowy produkt w ofercie Tikkurila. Fluorescencyjny laserunek przeznaczony do malowania ścian i sufitów daje efekt świecenia w ciemności.

Produkt przeznaczony jest do suchych pomieszczeń takich jak salony, pokoje dziecięce, pomieszczenia biurowe i użyteczności publicznej w celach dekoracyjnych. Producent podkreśla, że produkt doskonale sprawdzi się także w celu poprawy bezpieczeństwa pomieszczeń użytkowych, na przykład do oznaczania gniazdek elektrycznych, schodów, czy dróg ewakuacyjnych.

Laserunek Tikkurila Taika Glow utrzymuje efekt fluorescencyjny przez okres do 6 godzin od naświetlenia światłem (w zależności od natężenia źródła światła). W warunkach dziennych jest transparentny, w lekko żółtawym kolorze. W ciemności świeci na zielono.

Tikkurila Taika Glow

Źródło: www.tikkurila.pl

Tikkurila Taika Glow

Źródło: www.tikkurila.pl

Tikkurila Taika Glow to produkt wodorozcieńczalny dystrybuowany w wielkościach pakowych 0,33l oraz 1l. Wykończenie laserunku jest matowe. Laserunek może być stosowany również na odpowiednio przygotowanej powierzchni mebli i podłóg, lecz w takiej sytuacji należy wymalowanie zabezpieczyć odpowiednim lakierem wodorozcieńczalnym.

Dodatkowe informacje o produkcie znajdują się na stronie producenta.

Leave a Reply