Farba strukturalna Magnat Style Velatura

Farba strukturalna Magnat

Velatura to farba strukturalna Magnat Style, która pozwala na stworzenie ciekawego efektu dekoracyjnego na ścianach lub detalach architektonicznych. Lubimy produkty, do których nałożenia nie trzeba wykazać się ponadprzeciętnymi umiejętnościami i doświadczeniem. Velaturę stosuje się w sposób bardzo łatwy, a efekt drobnego, opalizującego piasku i przebarwień kolorystycznych wygląda niebanalnie.

Kolor i wykończenie

Podstawowy kolor Velatury to bardzo jasny odcień srebra, a do tego tak zakupioną farbę można dowolnie barwić pigmentami (pamiętając jedynie, aby ilość pigmentu nie przekroczyła 3% objętości barwionego produktu).

Powłoka farby daje wykończenie matowe, z wyczuwalną jednak bardzo drobną strukturą. Ściana pokryta tym efektem dekoracyjnym ma metalizującą poświatę, a do tego posiada dobrą odporność na zabrudzenia i ścieranie.

Aplikacja

Farba strukturalna Magnat Style Velatura łatwością aplikacji niewiele ustępuje poprzednio opisywanemu produktowi farbie o efekcie Rosy. Nanosi się ją pędzlem w dwóch warstwach odczekując pomiędzy warstwami około czterech godzin. Jedyna potencjalna trudność to przycieranie ostatniej, półsuchej warstwy plastikową pacą, ale nie jest to wyzwanie. Więcej szczegółów pokazanych jest na filmie instruktażowym:

Farba strukturalna Magnat Style Velatura jest dostępna w naszym sklepie przy ulicy Floriańskiej 11 w Siedlcach i szczerze ją polecamy jako bardzo elegancki sposób na wykonanie akcentu w salonie lub nawet pokrycie większych powierzchni w sposób łatwy i bezstresowy.

Link do strony produktu: Magnat Style Velatura – Akrylowa Farba Strukturalna

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Ilość głosów:3, Średnia: 4,33 z 5)

Loading...

Leave a Reply