Farby Siedlce

Farby Siedlce

Maluj Sam to sklep z farbami w Siedlcach przy ul. Floriańskiej 11. Nasza rodzinna firma istnieje od 1991 roku i nieustannie zaopatruje mieszkańców Siedlec i okolic w farby i lakiery różnego przeznaczenia w bardzo bogatej kolorystyce. Ofertę farb uzupełnia też kompletny wachlarz produktów remontowo-budowlanych takich jak tynki, gipsy, gładzie, grunty, kleje, wylewki betonowe.

Aktualne promocje na wybrane artykuły warto zobaczyć na dedykowanej stronie.

Szeroki wachlarz kolorów farb

Farby SiedlcePosiadamy możliwość mieszania farb według wzorników RAL, NCS, Tikkurila Symphony, Styline ColorBank System oraz wzorników Kolorów Trendowych. Oprócz tego mamy wiele gotowych kolekcji farb. W ofercie posiadamy między innymi:

Dulux Kolory Świata, Dulux EasyCare, Beckers Designer, Magnat Ceramic, Dekoral, Śnieżka Barwy Natury, Tikkurila Kolory Nastrojów, Śnieżka Barwy Natury i wiele więcej.

Farby dekoracyjne do wnętrz

Posiadamy farby do malowania ścian i sufitów tradycyjnie na gładko w różnych wykończeniach:

 • farby w głębokim macie
 • farby matowe
 • farby satynowe

Jeśli zastanawiają się Państwo nad wyborem wykończenia powłoki nasz artykuł na ten temat może być pomocny: Wybór wykończenia powłoki.

Na akcenty proponujemy farby i masy do efektów dekoracyjnych. Szczególnie ciekawymi ostatnio produktami są farby strukturalne Dekoracyjna farba o efekcie rosy i Magnat Style Velatura. Posiadamy też wiele efektów dekoracyjnych takich marek jak Tikkurila lub Magnat.

Można też rozważyć popularne farby magnetyczne i tablicowe w dowolnym kolorze! Mamy też zestawy tapet i farb Tikkurila Duett.

Posiadamy ekologiczne farby akrylowe oraz rozpuszczalnikowe do mebli, podłóg, wszelkich elementów drewnianych i metalowych.

Farby artystyczne

Farby artystyczneFarby artystyczne akrylowe do malowania obrazów oraz prac hobbystycznych takich jak na przykład techniki Decoupage.

Oferujemy także farby do malowania porcelany, którymi można malować naczynia, a później utrwalić w piekarniku. Posiadamy farby do malowania na tkaninach oraz patyny i pasty do złocenia na przykład obrazów.

Farby ochronne i antykorozyjne

W ofercie “Farby Siedlce” posiadamy również:

 • Farby do betonowych i metalowych ogrodzeń.
 • Emulsje fasadowe do elewacji (akrylowe oraz silikonowe) w szerokiej gamie kolorystycznej.
 • Emulsje do podmurówek.
 • Doskonałe farby do dachów.
 • Farby na powierzchnie skorodowane, aluminiowe, ocynkowane.
 • Farby na betonowe posadzki.

Lakiery Samochodowe i farby w sprayu

Jesteśmy dystrybutorem marki Motip i posiadamy wiele numerów lakierów samochodowych pasujących do aut różnych marek.

Asortyment rozszerzają lakiery syntetyczne i akrylowe ogólnego stosowania w kolorach według numeracji RAL. Warto też wspomnieć o farbach w sprayu do znakowania stosowanych w leśnictwie i drogownictwie.

Szeroki wybór preparatów do ochrony drewna

lanternPreparaty do ochrony i dekoracji drewna to kolejna gałąź naszej oferty. Oferujemy:

 • Lakiery na zewnątrz oraz odporne lakiery do parkietów.
 • Impregnaty ochronno-dekoracyjne.
 • Impregnaty techniczne.
 • Lakierobejce.
 • Oleje do drewna.

Narzędzia malarskie

Podczas remontu nie można zapominać o dobrych narzędziach. Posiadamy szeroki wybór wałków, pędzli, taśm malarskich i innych narzędzi w wersji ekonomicznej, które spełnią swoje zadanie podczas pojedynczego remontu.

Natomiast dla profesjonalistów i osób wymagających, które mają do pomalowania trochę więcej, niż jeden pokój przygotowaliśmy ofertę zaawansowaną. Oferujemy profesjonalne narzędzia malarskie kanadyjskiej marki Dynamic, profesjonalne taśmy malarskie, które zabezpieczają powierzchnię przed podciekaniem farby, szpachle i szpachelki z dobrej stali z ergonomiczną rękojeścią, itp.

Materiały budowlane, uszczelniacze

Rozszerzeniem oferty farb są wszystkie pozostałe materiały potrzebne podczas remontu, czy budowy. Szpachle gipsowe, cementowe, tynki, kleje do glazury i terakoty, wylewki betonowe, silikony i uszczelniacze też u nas są. Z wygodnym dowozem na parking do bagażnika. :)