Nowa kolekcja kolorów Tikkurila Color Now

Maluj SamLeave a Comment

Tikkurila Color Now

Tikkurila Polska opublikowała nową paletę kolorów inspiracyjnych Tikkurila Color Now. Jest to kolekcja 42 kolorów wybranych w oparciu o aktualne, światowe trendy w aranżacji wnętrz. Nowa paleta składa się z odpowiednio wyselekcjonowanych, już dostępnych kolorów ze wzornika Tikkurila Symphony.

Kolekcja Tikkurila Color Now podzielona jest na 7 tematów kolorystycznych, z których każdy zawiera 6 kolorów. Tematy zawierają kolory podzielone na: żółcienie, szarości, błękity i fiolety, odcienie bieli, zielenie, brązy i beże oraz czerwienie.

W zawartych w nowej kolekcji błękitach, różach, złocistych żółcieniach, off-white’ach oraz przełamanych oliwkowych zieleniach rzeczywiście można dopatrzeć się aktualnych trendów. Kolekcja Tikkurila Color Now z pewnością może być ułatwieniem przy szukaniu inspiracji.

Na pochwałę zasługuje też fakt, że kolory dostępne są w głównej palecie kolorystycznej Tikkurila. Jest to dobre i spójne logistycznie rozwiązanie – wszystkie kolory można osiągnąć na podstawowych, najpopularniejszych farbach do wnętrz z serii Optiva oraz Everal.

  • Strona kolekcji na stronie firmowej.
  • Zdjęcie inspiracyjne: www.tikkurila.pl

Leave a Reply